• Proje Tasarım

    Profesyonel Ekip ve Ekipman

                           Yat ve Tekne Yapımı Alanı ekonomik kazancın ve sosyal yaşantının güzelleşmesini sağlar. Bu alan sanatı ve tekniği birleştirerek ürünü ortaya çıkarır. Alanda ahşap, boya, vernik, renk, cam, plastik, çelik ve metal gibi gereçler de kullanılmaktadır.

                          Bu alanın sağladığı istihdam olanakları yönünden ülkemizin önemli faaliyet sektörlerinden biridir. Üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizin turizm, balıkçılık ve taşımacılık alanlarında giderek artan ihtiyaçları karşılamada ahşap tekne imalatı önemli katkılar sağlamaktadır. Tekne imalatının önemli bir ayağı olan imalat resimlerinin çizilmesidir. Eğer tekniğine uygun bir resimle çalışılıyorsa mutlaka kazanç sağlanır.

                           Bu nedenle teknik resim kurallarına ve mühendisliğin özelliklerine göre çizilmiş bir proje işinizi kolaylaştıracaktır. Tekne imalatı için önemli bir konu olan yerleştirme resimlerinin çiziminde tekne yapısına uygun ergonomik bir planlama yapılması, teknede kullanım alanının önemli bir unsurudur. Teknede her alanın etkili ve verimli olarak kullanılması gerekir.

    Proje Tasarım
X